30/08/2017 (22:07)
מעוניין בהצעה לטיול לאזור נורמנדי ובריטני בצרפת. / אריק קטורזה
מעוניין במדריך שיוכל להמליץ על מסלול באזור נורמנדי ובריטני
אשמח לקבל המלצות.
הכוונה לבנות לי מסלול מוגדר כולל בתי מלון מסעדות ואטרקציות.
בתשלום.
12/07/2017 (10:35)
טיול מומלץ לריביירה / ראם פורת
קישור לטיול מאורגן מומלץ לפרובנס והריביירה הצרפתית שבצרפת מצורף להודעה.
באותו האתר תוכלו למצוא עשרות טיולים נוספים, ולכל אחד אופי מיוחד משלו שמתאים לקבוצות ואנשים שונים.
12/02/2017 (14:08)
המלצות לטיולים רגליים בחבל Aude מחוז Landoc rosillan דרום צרפת / רמי לוי
שלום רב,
אשמח מאד לקבל המלצות לטיולים רגליים של 3-4 שעות בטבע (לא למיטיבי לכת) באזורי הערים Carcasson, , Minerve, Narbonne והאזור.
תודה מראש.
רמי
23/11/2016 (15:21)
מוזיאונים בדרום צרפת / ברק ב
שלום, קראתי באיזשהו מקום על מוזיאון נעליים וכובעים באזור דרום צרפת. לא מצאתי פרטים באינטרנט. האם מישהו מכיר ? מיקום , שם המוזיאונים ופרטים נוספים. תודה רבה מראש
08/09/2016 (16:48)
טיול בצרפת עצמאי ועם רכב זמין / דן אברהם
נותן פה מענה גם לאחרים ששאלו לגבי התלבטות בין טיול מאורגן או טיול עצמאי. אני ממליץ על טיול עצמאי שמאפשר לכם להחליט לאן, איפה וכמה. עשינו טיול של שלושה שבועות מצפון לדרום. אין מה להגיד הנופים תמיד משתנים ויש כל כך הרבה אפשרויות לאורך המדינה הזו. ישנו במוטלים פרמיירקלאס, מקומות כאלה מאפשרים טיול ארוך עם כל המשפחה ולאורך זמן ממושך. רכב - ממליץ רק על השכרת רכב באירופה בטיולים שאינם מאורגנים. ככה אפשר באמת לתפוס את כל היעדים ולהיות אחראי על הלו"ז שלכם. במדינה כבישי אוטוסטרדה רבים שמאפשרים התניידות מהירה ונוחה בטיול מצפון לדרום. מצרף קישור לאתר דולר שדרכם ביצענו את ההשכרה כהמלצה.
12/08/2016 (13:36)
שופינג / רוני שגיב
הי חברים :)
אני יודע שהרבה מכם כאן מתכננים טיול לצרפת, אבל למה לא להוסיף גם את איטליה לתמונה? תוכלו ליהנות מכל המיטב שיש לאירופה להציע. תרבות, אתרים היסטוריים, אוכל טוב וגם הרבה קניות ברומא. מי שמעוניין יכול להכנס ללינק לעוד פרטים:
http://www.romabest.co.il/practical-info/shopping
04/08/2016 (11:23)
טיול לפרובאנס / דנה הרמן
שלום,
מעוניינים לבדוק המלצה לטיול לפרובאנס. יכולים לנסוע בתחילת יולי שיה הבאה.
מה קורה שם בתקופה הזו מבחינת מה האוויר? חוששים קצת מחום בלתי נסבל...
נשמח להמלצה
תודה רבה, דנה
11/06/2015 (14:58)
הפתעה להורים שלי / סיוון קליין
היי לכולם
הוריי חוגגים 25 שנות נישואים ורציתי להפתיע אותם בטיול מאורגן לאזור צרפת, מצאתי כמה חברות כמו פגסוס ודיזהאוז שראיתי טווח מחירים עם מסלולים מגוונים,
האם אתם מכירים עוד חברות שאני יכולה לבדוק אצליהם גם
אודה לכם מקרב לב אם תעזרו לי בכך
תודה רבה
23/04/2014 (06:28)
טיול בצרפת, נורמנדי או ניס / בקי כץ
שלום
אנחנו מתכננים טיול לצרפת ומאוד מתלבטים בין נורמנדי לניס,
הטיול מתוכנן ל 5 ימים,תוכלו לעזור לי?
תודה מראש!!
20/02/2014 (18:57)
מסלול טיול ל5 ימים בדרום צרפת / אורי גוילי
אבקש עזרה בתכנון מסלול אנחנו נוחתים בניס וחוזרים מיניס
30/11/2013 (10:53)
האם יש ספר טיולים טוב? / גבי אלון
אני מחפש ספר טיולים בצרפת שהוא גם בעברית וגם בצרפתית על מנת לשפר את הצרפתית שלי, בדךר כלל אני עושה זאת עם חברת תרגום שמתרגמת לי מסמכים ודפים מהספר אם אני לא מוצא.
מצאתי את החברה הזאת, יש למישהו המלצות?
12/11/2013 (10:14)
חבילות סקי / רון כהן
מתלבט בין צרפת לאוסטריה, איפה כדאי לקחת חבילת סקי?
קראתי שתיהם באתר של סקיביד, חבילה לאוסטריה נשמעת קצת יותר טוב. מה דעתכם?
02/11/2013 (19:33)
המלצה לטיול בפריז / רוני אלימלך
אני ובעלי מתכננים לנסוע לכמה ימים לפריז באמצע- סוף החודש עוד כמה זוגות חברים ועדיין לא הזמנו טיסות כי אנחנו רוצים לתזמן את זה יחד עם הדרכה מקומית. זה משהו שאתה מציע או רק עזרה בתכנון המסלול? צירפתי קישור לתאריכי הטיסות שרלוונטיים מבחינתנו- זה כנראה ייצא ב-17 לנובמבר או ה-21 לנובמבר. האם יש אפשרות להכוונה מבחינת הדרכה/ טיולים קבוצתי שם בתאריכים האלה?
23/07/2013 (19:04)
שאלה לגבי הטיול שהדרכת אותנו בפרובנס / דוד בטיש
דוד שלום, ראשית אודה לך מאוד על ההדרכה וליווי הטיול לפרובנס והרביירה במסגרת פגסוס. אבקש לשאול לשם המקום בו היינו בשוק הפישפשים, ושם המקום בו אכלנו שווארמה מצויינת לפי המלצתך,
שוב תודה ונקווה להתראות בטיולים הבאים,
אורה ודוד בטיש
18/07/2013 (15:38)
טיול בצרפת לאחד עשר ימים / גיא כהן
שלום רב,

אני וחברתי נוסעים לצרפת במהלך חופשת סוכות ל11 ימים,נוחתים וממריאים מפריז ומעוניניםלהגיע לפרובנס במהלך הטיול .
נשמח להמלצות לימים הנ"ל

תודה
13/07/2013 (17:58)
טיול לצרפת- מאורגן או בעצמנו? / סיגי אביטל
אני ובעלי רוצים לנסוע לצרפת ולא החלטנו עדיין אם לקחת טיול מאורגן ל-8 ימים לריביירה הצרפתית ופרובאנס או טיול לבריטני נורמנדי ועמק הלואר דרך חברה שקיבלנו עליה המלצות מחברים שטיילו איתם. הנה קישור לאתר של החברה. יש להם מסלולי טיולים מסודרים. ההתלבטות היא האם לקחת טיול מאורגן או לנסוע בעצמנו בהתאם למסלול הטיול המאורגן (עם מעט שינויים בהתאמה לנו). נוכל כמובן להשכיר רכב. מה כדאי כשמדובר בצרפת? כמו כן, איזה טיול יותר מומלץ לריביירה או לנורמנדי?

19/02/2013 (14:42)
דרך היין - צרפת / קרן אור
בן זוגי ואני מתכננים טיול לצרפת ל 10 בערך, שמעתי על מסלול שנקרא דרך היין ורציתי לקבל טיפים לגבי הטיול כמו האם כדאי לשכור רכב מראש? האם צריך לדאוג ללינה כבר מהארץ או שאפשר פשוט להגיע ולמצוא במהירות שם? האם טיול מסוג זה מתאים לירח דבש?
21/02/2013 (22:59)
דרך היין / זהבה מ
איזור שליו ומדהים ביופיו, מומלץ ביותר לשכור רכב (אנחנו עשינו זאת כבר מהארץ דרך אלבר), יש בוסתנים, כרמים ועיירות קטנות וצבעוניות.
לגבי לינה, אני גם חושבת שעדיף לדאוג לדברים הללו כבר מהארץ, סתם כדי למנוע כאב ראש ובזבוז של זמן
13/02/2013 (08:28)
פאריז עם תינוק בעגלה- סיוט או הנאה? / מור בר גיל
אני ובן זוגי מתכננים טיול בן 5 ימים בפאריז בסוף אפריל. מתלווה אלינו בתנו הקטנה בת החצי שנה.
אני מניחה שבשלב זה כבר תאכל פירות מרוסקים ומטרנה כך שלגבי אוכל אני פחות דואגת. יחד עם זאת, מעולם לא טיילתי עם תינוק.
פאריז ידידותית למטיילים עם עגלה/ מנשא?
יש מקומות האוסרים על כניסה עם תינוקות?
כל טיפ יתקבל בברכה!!!
11/11/2012 (23:42)
טיול חורף לדרום צרפת / עדן בינדר
שלום,
אני ובעלי נוסעים לדרום צרפת ל 5 ימים עם רכב...ב 7/12.
מה מזג האויר בתקופה זו? אילו טיפים לנו לגבי האזור.
תודה
עדן

20/09/2011 (23:36)
מסלול באזור ניס / עובדיה ברקן
אנחנו נוחתים ב26/9 בניס והמסלול של פרובנס מתחיל במרסיי .אבקש המלצה למסלול של 7 ימים מניס. בתודה
16/06/2011 (13:13)
מי יכול לעזור לי במסלול יום אחד בצרפת?...מחכה לכם / דיתי דיתי
שלום לכולם
בעלי ואני נוסעים עם שלושת ילדינו הקטנים לניו יורק ויש לנו עצירה ליום אחד, מ7 בבוקר עד 10 בלילה בפריז.
הייתי רוצה לבקר עם הילדים באתרי החובה בפריז- כמובן שגם לילדים יהיה מה לעשות שם. לכן הייתי רוצה להיות ב:
פארק טרוקדרו - ומשם ללכת לאייפל ואולי לשייט על הסיין
להיות בגני לוקסמבורג
לבקר דודים בשכונה 19- באזור הדתי היהודי
וכמובן בשאנז אליזה הסמוכה לשער הניצחון

האם אפשר לעזור לי לבנות מסלול נכון? לאן הכי כדאי ליסוע מהשדה תעופה, מה ראשון ומה אח"כ, ואיך אני מגיעה ממקום למקום במטרו?

אני ממש ממש ממש ממש אודה לכם!!!!!!!!
18/12/2010 (10:21)
momo / שלמה רימון
אנחנו זוג גימלאים ,מעוניינים לטייל בחודש מאי בריביירה הצרפתית ובפרובנס ברכב ממערב למזרח וחזרה. אני מעוניין לקבל הצעות למסלול.
בתודה מראש
24/12/2009 (05:10)
טיול לפרובנס / דני רז
שלום,
ראינו את המסלול לפרובנס והוא מצא חן בעינינו.מתי הזמן הכי טוב לנסוע לפרובנס?
24/12/2009 (05:19)
דני שלום רב, רצוי לנסוע בתקופה בין אפריל לאוקטובר / דוד נתנאל
הימים ארוכים וכך ניתן לנצל יותר את שעות האור.בתי הקפה גדושים בתיירים ומקומיים וכך ניתן להתרשם במלוא העוצמה של פרובנס.שעות הפתיחה של אתרי הביקור רבות יותר.

בהצלחה.

דוד