07/11/2016 (10:41)
טילים בספרד הלא ידוע / אינה גבמן
עם אתם מתכננים טיול בספרד לאזור של גליסיה, אסטוריאס, ופוטוגל.
יכולה להמליץ על מדריך מעולה באנגלית אשר יקח אותכם למקומות שידועים בדרך כלל בתיירות פנים. יש לא מיניואן ומתאים לקבוצה יד 6 אנשים
19/10/2016 (10:17)
סיורים מומלצים בברצלונה / חיים כהן
לכו על הסיורים של סיטיול בברצלונה - מבחר ענק של מסלולים עם מדריכים דוברי עברית
07/08/2016 (01:37)
יבוא קרוואנים / רוני שגיב
שלום לכולם!
טיול קרוואנים הוא אחד מהטיולים הכיפיים ביותר כמשפחה או עם חברים, ויש לו אופי טיול שונה מכל טיול אחר. הנה עוד קצת מידע על קרוואנים:
http://www.cag.co.il/
תהנו!
15/06/2016 (17:16)
אתרים מיוחדים בברצלונה / עומרי בירן
שלום חברים :)
אני ושני חברים טובים שלי חזרנו לפני כשבוע מטיול מדליק בברצלונה הקסומה. לכל מי שמתכנן לנסוע לשם, את כל החומר הדרוש לקחתי מהאתר הזה: http://cityul.co.il/barcelona-attractions/
נסו
בהצלחה!
23/06/2015 (06:38)
מחפשים המלצה לבילוי באנדורה / דניאל רגב
בעוד כשבועיים אנחנו יוצאים, חבורה שלמה כולל ילדים לטיולי ג'יפים בחו"ל, עם מאסטר טריפ, כשאחת הערים בהם אנחנו חונים ליומיים הינה אנדורה. אשמח לדעת איזה אטרקציות מומלצות, לה שהיו שם,יש לילדים ?
08/03/2015 (11:49)
אנדורה וקוסטה ברווה בקיץ / עדי מידן
שלום לכולם,
אנו מתכננים לטוס לברצלונה באמצע אוגוסט, אנו זוג צעיר עם ילדה שתהיה בת שנה וחודשיים.
התכנון הוא לשכור רכב ולנסוע לאנדורה לשבוע, לטיולים בטבע וקצת אטרקציות.
וחשבנו משם להמשיך לעוד יומיים/שלושה לחופשת בטן גב בקוסטה ברווה.
בברצלונה היינו לפני שנה אז הפעם נוותר.
אשמח לדעת כמה זמן נסיעה זה מאנדורה לקוסטה ברווה ומשם חזרה לשדה תעופה בברצלונה.
כמו כן, אשמח להמלצות למסלולים ופעילויות באנדורה וכן מלון ממולץ בקוסטה ברווה.
או בכלל לכל טיפ שיש לכם.
תודה על העזרה!
עדי

22/02/2015 (19:13)
המלצה לטיול / נילי סוניס
מבקשת המלצה לטיול בדרום ספרד עם רכב דגש על טבע. שישה ימים
בסוף אפריל . מה מזג האוויר באזור הפירנאים?
תודה.
17/02/2015 (23:50)
טיול למטיילים בודדים או מאורגן רגיל? / דרורה מנחם
אנחנו רוצים ועוד זוג חברים שמטיילים הרבה יחד רוצים לטייל גם בספרד ואנחנו לא בטוחים אם עדיף לטייל עצמאית או במאורגן. אני רואה באתר שלכם שאתם מציעים טיולים פרטיים למטיילים בודדים- מה זה אומר בעצם- אתם מארגנים את הכול, כולל הדרכה ואנחנו יכולים לאייל רק ארבעתנו או שאני לא מבין נכון? האם אתם מציעים גם טיולים מאורגנים כמו כמה אפשרויות של טיולים מאורגנים לספרד וצרפת כאלה שחיפשתי
http://www.neve-academia.co.il/portfolio/organized-tours-to-north-spain-south-france-15/
שכוללים גם את ספרד וגם את צרפת? יש לכם בכלל טיולים קבוצתיים רגילים?
27/01/2014 (14:29)
עזרה טיול לספרד פורטוגל חודש / נופר כהן
שלום רב,
אני מתכננת טיול עם הבן זוג לספרד ופורטוגל לחודש וחצי מאמצע אוגוסט לתחילת אוקטובר. דגש על פסטיבלים, מסיבות ועיירות אותנטיות ציוריות. רוצים לחקור בעיקר את ספרד.
השאלה אם עדיף לקחת רכבת הלוך חזור מספרד לפורטוגל וטיסת חזור מספרד, או טיסת חזור מפורטוגל? האם ישתלם? (טיסת חזור מפורטוגל עולה 200$ יותר מספרד). מאיפה יש בכלל רכבת וכמה אמור לעלות?
ובכלל, המלצות למקומות מיוחדים שהייתם יתקבלו בברכה.. תודה לעונים!:)
27/01/2014 (14:29)
עזרה טיול לספרד פורטוגל חודש / נופר כהן
שלום רב,
אני מתכננת טיול עם הבן זוג לספרד ופורטוגל לחודש וחצי מאמצע אוגוסט לתחילת אוקטובר. דגש על פסטיבלים, מסיבות ועיירות אותנטיות ציוריות. רוצים לחקור בעיקר את ספרד.
השאלה אם עדיף לקחת רכבת הלוך חזור מספרד לפורטוגל וטיסת חזור מספרד, או טיסת חזור מפורטוגל? האם ישתלם? (טיסת חזור מפורטוגל עולה 200$ יותר מספרד). מאיפה יש בכלל רכבת וכמה אמור לעלות?
ובכלל, המלצות למקומות מיוחדים שהייתם יתקבלו בברכה.. תודה לעונים!:)
22/04/2013 (18:28)
מסלול טיול בין יומיים מסן סבסטיאן לאנדורה / איציק מזור
מבקש המלצות למסלול בן יומיים כשהלינה היא ב-LOURDS

17/04/2013 (14:30)
טיול לספרד / אבי חן
אני ואשתי רוצים לנסוע לספרד. המטרה היא לעשות טיול רגוע יחסית ולא להתיש את עצמנו. הציעו לנו ללכת על מסלול של טיול מאורגן לספרד של 7 ימים שמתמקד בדרום ספרד. היתרון הוא שישנים כל השבוע במלון אחד ויוצאים לטיולים יומיים כך שזה לא מתיש. צירפתי קישור למסלול הטיול. רציתי להתייעץ לגבי המסלול- האם אכן מעניין? האם כשמדובר בשבוע בלבד ללכת על טיול מאורגן או שאולי כדאי לבנות מסלול עצמאי על סמך מסלול טיול קיים ולנסוע בעצמנו?
04/06/2013 (13:52)
הטיול הזה לא ממש רגוע.. / יעל חפץ
לא היה מצויין היכן תלונו בדרום ספרד, אבל בתור מי שגרה בגיברלטר בשש שנים האחרונות ומטיילת הרבה באיזור, אני לא כל כך מבינה איך ניתן להכניס את כל טיולי היום האלו, כשהלינה היא במקום אחד. אם נניח כי הלינה היא במלגה, אז הנסיעה בלבד ממלגה למדריד אורכת 5 שעות..אפילו אם תצאו ממש מוקדם בבוקר, תגיעו למדריד בצהריים. לאלהמברה אני הייתי נותנת יום שלם - מהבוקר ועד הערב. אם לא מתחילים את היום בגרנדה - מאבדים זמן. מה שאני מנסה לאמר הוא, שהטיול הזה ממש ממש לא רגוע. בעיני עדיף לראות קצת פחות, אם אתם לא רוצים להתיש את עצמכם, ולישון לפחות בשני מקומות שונים. ודבר אחרון, גיברלטר אינה מושבה..זה כמעט מעליב לקרוא לה מושבה. היא מן הכלאה בין קולוניה ומדינה, אבל היא בהחלט לא מושבה. ועל איבריה - אני ממש לא ממליצה. יש להם מטוסים מאוד לא נוחים וצפופים והשירות שלהם..לא משהו.
המסלול עצמו סופר מעניין, אבל הוא לא מתאים לשבוע. אני הייתי עושה את הטיול הזה לפחות בשבועיים וישנה בשלושה אם לא ארבע מקומות שונים.