06/03/2017 (11:16)
טיולים בדרום - ככה כדאי לעשות את זה! / שחר חן
חברים, אני לא אוהב מקומות זולים ולא אוהב מקומות פשוטים, אבל אני חייב להראות לכם את האתר וילה דילס - זה אתר נופש שחבל על הזמן, יש בו דילים לוילות בכל ישראל ובדרום בפרט, צאו עם כל החברים לחופשה בוילה זה יכול לגבש את כל החבר'ה, ממליץ לכם להיכנס לאתר הדילים של המדינה ולבחור וילה לפי מחיר מדויק ולפי כמות אנשים, מי צריך יותר מזה?!

https://www.villadeals.co.il/
16/02/2017 (16:50)
טיולים בצפון ככה עושים את זה / ELI SHOLMI
תשמעו חברה, אני אחד מסוגי האנשים שלא מתפשר על מקומות זולים פשוט פתחו את האוזניים ותקשיבו!! חופשה רומנטית עם האישה זה רק עם וילה שצמודה לנוף ענקי טיולי שטח מאתגרים וים של ארוחות טבע עם גבינות שפשוט מעלות לכם את המצב רוח ממליץ לכם רק על סוגי הטיולים האלה. ועוד דבר ארזו את כל המצב רוח שלכם למקסימום ותכינו את עצמכם להנאה גם לנפש וגם לגוף, משזים וכאלה. ממליץ לכם לתת קפיצה בקישור שצירפתי תבחרו את התמונה 11.

ועם יש לכם שאלות על מקומות לטיולים מאתגרים במרכז או בדרום שלחו לי הודעה
04/02/2017 (19:30)
טיול שטח אתגרי / יפה נבון
אני וחברים רוצים לעשות טיול שטח אתגרי בצפון החודש
יש המלצות?
04/02/2017 (22:28)
ממליצה לך על הטיול הזה / שני גבאי
עשיתי עם חברות טיולי ג'יפים בצפון מאתגר וממש מהנה
אני מצרפת לך קישור טוב
קישור: טיולי ג'
01/02/2017 (01:27)
איך מפרסמים שם! / ELI SHOLMI
הייי שלום חברים יקרים, רציתי לאחל לכם סוף שבוע מדהים ומקווה שהכל בסדר..

אז לעניין ראיתי כתבה פשוט נהדרת, ורציתי לשאול איך לעזעזל הם עשו את זה? איך כותבים באתר הזה?!?! אני מצרף דוגמא
קישור: דוגמא חח
19/10/2016 (10:20)
לינה באכסניה בישרולים / חיים כהן
שלום אנו שלושה חברה ורוצים לעשות טיול באיזור ירושלים וללון בעיר. אשמח לדעת אם יש המלצות לאכסניה זולה נוחה ונקייה בעיר שאפשר להעביר לילה לשלושה נערים. אני יודע שיש כמה. אשמח להמלצות
קישור: theposthostel.com
16/02/2014 (12:46)
מוזיאון האדם הקדמון- מעין ברוך / יפעת אכשנזי
שלום!
מוזיאון האדם הקדמון הוא מוזיאון ארכיאולוגי פרהיסטורי הממוקם בקיבוץ מעין ברוך- לב הגליל העליון.

המוזיאון מציג אוסף ארכיאולוגי פרהיסטורי מרשים וייחודי לאיזור עמק החולה. מטרת המוזיאון היא להסביר למבקרים על אורח חייו של האדם הקדמון החי באיזורינו.

במוזיאון נעשות הדרכות למגוון גילאי האוכלוסייה! בנוסף, הוא נמצא על שביל ישראל- אתנחתא קלה מהמאמץ הפיזי

פרטי התקשרות:
טלפון- 04-6954628
מייל- hakadmon@gmail.com
www.facebook.com/hakadmon

12/02/2014 (16:11)
ניווט מהטלפון הנייד במהלך טיול שטח / שגיא הלרטונס
היי
מישהו מכיר אולי שירות ניווט המסוגל להציג מפות מעודכנות של מסלולי טיול בארץ?
קישור: מפות
03/02/2014 (16:45)
ציוד אופניים / יואל גבריאל
מחפש המלצה לאוכף הרים חדש
המבחר שברשותי פה: http://buycycle.co.il/bicycle-components/saddles/mountain-saddles

המלצה לדגם מסוים תתקבל בברכה
28/11/2016 (17:15)
המלצה על חנות אופנים / orgavish82 orgavish82
היי יואל,
אני ממליצה לך ליצור קשר איתם - http://qbicycle.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8/qb-foldable/
אני חיפשתי אופני הרים ומצאתי אצלם לא רק את האופנים המתאימות לי אלא גם היה להם תשובה לכל שאלה שלי
03/02/2014 (11:31)
זהירות, מינים פולשים! / נעמי החלט
המינים הפולשים – בע"ח וצמחים שבגלל התערבות אנושית חיים מחוץ לסביבה הטבעית שלהם – מעמידים בסכנה את המגוון הביולוגי העשיר של ישראל וגורמים נזק עצום גם לכלכלה.
החברה להגנת הטבע יצאה בפרויקט לצמצום התופעה – ואתם יכולים לעזור, ובקלות!
איך? כל הפרטים ומפת דיווחים שלכם מהשטח – בקישור:
www.teva.org.il/polshim
והפיצו גם לחברים שהסביבה והטבע חשובים להם!
28/12/2009 (17:25)
ביקור בנקבת השילוח / דוד נתנאל
סיור בנקבת השילוח (נקבת חזקיהו ) מתאים לכל המשפחה.הכניסה לנקבה מוגבלת לילדים מגיל חמש ומעלה. בתקופה זו של השנה המים קרים.אורך המסלול 533 מ'. עומק המים בקטעים מסוימים הוא כחצי מטר. צריך להצטייד בפנסים , נעלי גומי ובגדים להחלפה.הכניסה לנקבה היא במסגרת ביקור בעיר דוד וכרוכה בתשלום. משך הסיור באופן עצמאי כשעה.
שימי לב לעקוב אחרי השילוט באתר המכוון לנקבת חזקיהו.ממש ליד הכניסה לנקבה יש מדרגות המובילות לכניסה לנקבה.נא לשים לב ולא להתבלבל ולפנות שמאלה ולבמקום שכתוב "התעלה הכנענית".בתום הסיור יש עלייה תלולה.
בהצלחה.

14/12/2009 (17:07)
הזמנה להשתמש בפורום / דוד נתנאל
שלום לגולשים,
אתם מוזמנים להשתמש בפורום באתר לחיפוש חברים לטיולים,להעלות חוויות מטיולים שלכם ולספר על חוויות.
ניתן להפנות שאלות לגולשים אחרים או אלי.
שיהיו לכם טיולים מוצלחים ומהנים.
דוד

28/12/2009 (11:14)
ביקור בנקבת השילוח / חנה אפרתי
שלוםרב,
אנחנו מתכננים לבקר עם הילדים בנקבת השילוח.האם יש הגבלה מבחינת גיל הילדים?