22/09/2018 (01:11)
לאוהבים לטייל / גילי רום
הי חברים! :)
ראיתי שעלו כאן לאחרונה כמה דיונים של חברים אשר אוהבים מאוד לצאת לטיולים בטבע ומחפשים גאדג׳טים ומוצרים שונים שיאפשרו להכין ולאחסן אוכל בקלות בתנאי השטח. אני הייתי ממליץ לכם לבדוק את אתר פיצ׳פקעס, יש לו המון מוצרים וגאדג׳טים למטבח, לבישול, להכנה ולאחסון. מצרף לכם כאן את הלינק ומציע שתסתכלו בקטלוג באזור מוצרי המטבח, אולי תמצאו משהו שיוכל להיות לכם שימושי.
בהצלחה!
18/09/2018 (13:50)
נופש ביער השחור / רוני שגיב
שלום לכולם :)
מי מהחברים כאן מחפש אפשרות לחופשה רומנטית מיוחדת באירופה הקסומה? החגים כבר כאן, ובלי שנשים לב נמצא את עצמנו בחופשת חנוכה הקרובה. זה בדיוק הזמן לקחת קצת פסק זמן מהעומס, לנצל את מזג האוויר הנעים שהולך ומתקרר, ולצאת לנופש ביער השחור בגרמניה. בלינק המצורף תוכלו למצוא המון מידע על היעד כמו: מלונות מומלצים, טיולים מאורגנים, דירות ביער השחור, צימרים ללינה מפנקת במיוחד, אטרקציות זוגיות או משפחתיות, דילים לאזור ועוד. הכנסו ותכננו לכם חופשה אירופאית חלומית.
תהנו!
19/07/2018 (03:51)
נופש כשר בחול / רוני פרץ
שלום חברים!
אני אדם דתי, שומר כשרות ושומר מצוות. עד לפני כמעט שנתיים לא הייתי יוצא לטיולים בחו״ל בעיקר בעקבות עניין הכשרות. לא חשבתי שניתן לקיים את כלל המצוות ולשמור על אוכל כשר במקומות אחרים בעולם. לפני כשנתיים יצאתי לנופש כשר בחול, ומאז נפתחה לי דרך. הבנתי שיש מסעדות ואוכל כשר בכל העולם, וישנם טיולים מאורגנים לשומרי מסורת ודתיים כמוני, שמכבדים את כלל המצוות. אני ממליץ לכם בחום לא להתפשר בעקבות הדת, ולצאת לראות עולם, זה אפשרי!
01/07/2018 (02:19)
מלון ממילא בירושלים / רוני פרץ
שלום חברים!
ראיתי שעלו כאן לא מעט דיונים לאחרונה של גולשים שמתכננים חופשה משפחתית או עסקית בעיר הקודש. אם אתם מחפשים מקום טוב ללון בו, אני יכול להמליץ לכם בחום על מלון ממילא במרכז העיר. המלון עצמו ממוקם במרחק הליכה ממגדל דוד ומהחומות, ומעל מרכז הקניות המסחרי והטיילת המפורסמת ממילא. תוכלו להנות מקולינריה נהדרת, חדרים גדולים ומסודרים, אווירה נעימה ויוקרתית, והרבה פינוקים במקום. חוויה שאסור לפספס. מצרף לכם את הקישור לאתר של בית המלון לעוד פרטים הזמנות.
תהנו!
08/05/2018 (03:34)
נופש / גילי רום
שלום לכולם
ראיתי שיש כאן גולשים אשר מתכננים חופשה במרכז הארץ בקרוב. אני באופן כללי מאוד אוהב את המלונות של חברת ישרוטל, ויש להם מגוון רחב של מלונות בתל אביב. המלונות שלהם תמיד יפים, נקיים ומסודרים, השירות שלהם נפלא, והמחירים מאוד טובים. ישנם מלונות שמתאימים יותר לחופשה זוגית מלאה פינוקים, ואילו מלונות אחרים מתאימים יותר לחופשה משפחתית עם המון פעילויות לילדים. תוכלו למצוא את כל הפרטים בלינק המצורף.
08/05/2018 (00:53)
מלונות בתל אביב / גילי רום
שלום לכולם
אני רואה שיש כאן לא מעט חברים שמתכננים נופש משפחתי בקיץ הקרוב. תרשו לי להמליץ לכם מהניסיון שלי על מקום בו תוכלו להזמין מלונות בתל אביב, אנחנו הזמנו מהם חופשה לאחרונה, וכולנו נהננו מאוד. לקחנו אירוח על בסיס הכל כלול, כך שנהננו משלל פינוקים ואטרקציות בלי הפסקה. ממליץ בחום למשפחות, זה באמת משתלם. להזמנת מקום ולעוד פרטים לחצו כאן.
08/05/2018 (00:35)
נופש באילת / גילי רום
הי חברים
אני מעוניין לקחת את המשפחה שלי לנופש באילת באפריל (חופשת פסח) ומניח שצריך להזמין מקומות כבר מעכשיו. אני מחפש המלצה על מלון טוב למשפחות, לא יקר מידי, אבל בהחלט מפנק. קיבלתי המלצה על מלון המלך שלמה, מישהו כאן היה במלון ויכול להמליץ מניסיון?
07/05/2018 (01:33)
ציליה לים לכל טיול / tali hacmona
בכל טיול גם בארץ וגם בחו"ל כדאי להצטייד בצילייה לים.
יש כאלו מאיכות טובה, יש כאלו מלייקרה ושניתנים לניקוי בקלות, אפשר לקרוא עוד פרטים בקישור הבא:
http://www.tranquilo.co.il/c/%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA_%D7%94%D7%A6%D7%9C%D7%9C%D7%94_%D7%9C%D7%99%D7%9D
03/05/2018 (15:03)
דילים לאילת / אמיר לוי
היי,

מחפשים דילים שווים לאילת?
יש לי בשבילכם אצל מלון המלך שלמה.
מה לא תיקחו?

https://www.call-hakodem.co.il/hotels/isrotel_kingsolomon/
01/05/2018 (00:06)
נופש בירושלים / גילי רום
שלום לכולם
ראיתי כאן לא מעט בקשות של חברים להמלצה על מקומות טובים ללון בהם במהלך חופשה בירושלים. אני אישית מאוד אוהב את המלונות של רשת ישרוטל, שהם כולם מלונות איכותיים וטובים, רובם ממוקמם במקום מרכזי ונוח לגישה, והשירות שלהם תמיד נפלא. ממליץ לכם לבקר באתר שלהם, עכשיו יש המון מבצעים בעקבות עונת התיירות החלשה בחורף. לפרטים והזמנת מלונות בירושלים לחצו על הלינק המצורף.
30/04/2018 (23:11)
נופש באילת / גילי רום
הי חברים :)
מי כאן מחפש לצאת לחופשת קיץ משפחתית מפנקת? הקיץ הוא בדיוק הזמן להדרים לעיר הבילויים והנופש אילת, כאשר עומדים לרשותכם מגוון רחב של מלונות באילת במחירים נמוכים יחסית לשאר העונות בשנה. אני אישית מאוד אוהב את מלון ריביירה קלאב, מאחר והוא תמיד מאורגן ומסודר, השירות תמיד נפלא, המקום נקי והאווירה טובה. תוכלו להזמין דרך הקישור המצורף.
בהצלחה!
24/04/2018 (22:32)
טיול לטנזניה / גילי רום
שלום לכולם!
אני רואה שיש כאן לא מעט חברים אשר מתכננים לטוס לטיול בטנזניה. אנחנו עשינו טיול משפחתי לאפריקה במהלך חופשת פסח, וטסנו עם חברת מייטריפ, שארגנה טיול נפלא. המקום עצמו קסום ומיוחד, התרבות שונה לגמרי מכל מה שאנחנו מכירים, והטבע שם מתגלה בשיא יופיו. מי שאוהב בעלי חיים יוכל לעשות גם טיול ספארי מרתק, שהוא חוויה בפני עצמה לכל הגילאים. אני מצרף לכם כאן לינק לאתר של החברה, שם תוכלו למצוא את כל הפרטים על הטיול.
תהנו!
19/04/2018 (23:53)
טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה / גילי רום
הי חברים!
אני רואה שיש כאן לא מעט גולשי שמתכננים טיול למזרח הרחוק. אני רוהצ להמליץ לכם בחום לא לפספס את אזור ויאטנם וגם את קמבודיה. מבין כל האזורים בהם טיילתי, אלו היו האזורים בהם נהנתי הכי הרבה. אם אתם מחפשים לטוס עם חברה, אני יכול להמליץ לכם בחום על חברת הטיולים איהת אני טסתי, שמארגנת טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה. הטיול עצמו היה מהנה במיוחד, הם ידעו לקחת אותנו לאטרקציות הפופולאריות והיפות ביותר, והאווירה היתה מצוינת. מצרף לכם כאן למטה קישור לעוד פרטים.
01/04/2018 (15:14)
מחפשים / אמיר לוי
היי,

מחפשים עורך דין מעולה?
מה עם עו"ד אלי צ'רסקי?
קישור: עו"ד אלי צ'
01/04/2018 (14:43)
מלונות באילת / אמיר לוי
היי,

כמה עולה לילה במלון המלך שלמה?
מלונות באילת אחרים?

https://www.isrotel.co.il/isrotel-hotels/eilat-hotels/
01/04/2018 (02:45)
קרוזים / גילי רום
שלום לכולם
מאחר ומדובר בפורום טיולים אני מניח שיש כאן הרבה גולשים שמתעניינים ברעיונות לחופשה הבאה שלהם, וזמן חופשת הפסח הוא הזדמנות מצוינת לכך. בין אם אתם מתכננים חופשה משפחתית, ובין אם בא לכם על חופשה זוגית רומנטית, אני רוצה להמליץ לכם לקחת קרוזים בים התיכון, שנעשים באוניית פאר מלאה בפינוקים. בקישור המצורף תוכלו למצוא המלצות למגוון הפלגות נופש, שעוברות ברחבי אירופה, בחופים היפיפיים שיש ליבשת להציע. תוכלו לבחור אוניה יוקרתית עם מגוון רחב של אטרקציות כמו: אוכל טוב, מגלשות מים ובריכות, הופעות יחודיות, חדרים מפנקים עם נוף לים ועוד. בימי העצירה תוכלו לרדת לחוף ולטייל באזורים השונים, ובימי השייט תוכלו להנות ממגוון האטרקציות על האוניה.
תהנו!
28/03/2018 (13:41)
שווה / אמיר לוי
רוצים ללכת אל מלון שווה בטירוף?
לכו אל רויאל ביץ' אילת ולא תתחרטו!

https://www.isrotel.co.il/royal-beach
08/04/2018 (14:32)
תודה רבה / אלון שדמי
https://www.savey.co.il/תיירות-טיולים/
25/03/2018 (17:42)
שווה / אמיר לוי
היי,

זה נראה לי שווה ללכת לעבוד באילת מה דעתכם?

עבודה לחיילים משוחררים
https://www.isrotel.co.il/careers/job-res/fun/muadefet/
12/03/2018 (16:46)
קרוז בים התיכון / גילי רום
חג הפסח מתקרב אלינו בצעדי ענק, מה שאומר מזג אוויר חמים ונעים וחופשה ארוכה לילדים. משפחות רבות מנצלות את החופשה לטובת טיולים משפחתיים וצבירת חוויות, ואני רוצה להמליץ לכם בחום ללכת על קרוז בים התיכון. אנחנו אוהבים מאוד לקחת את השייט הזה, מאחר והוא מפנק ומציע מגוון רחב של פעילויות לכל המשפחה. על האוניה ניתן למצוא אוכל טוב, אטרקציות לכל הגילאים ונוף עוצר נשימה, ובימי העצירה ניתן להתרשם מערי נמל יפיפיות ומפעילויות מים. חטעמי זו חופשה משפחתית חוויתית ומיוחדת. פרטים וזמנות תמצאו בלינק כאן למטה.
08/04/2018 (14:33)
מעולה / אלון שדמי
11/03/2018 (18:07)
מלון בוטיק בנתניה / גילי רום
הי חברים
האם יש כאן גולשים שעומדים לנצל את חופשת הפסח הקרובה לטובת חופשה במרכז? או שאולי יש כאן חברים שמצפות להם פגישות עבודה במרכז הארץ והם מחפשים מקום טוב ללון בו? אני יכול להמליץ לכם על מלון בוטיק יוקרתי בנתניה, מקום איכותי, נקי ומסודר, שמעוצב בצורה יוקרתית ונעימה, עם שירות נפלא ומיקום מרכזי ושקט. תוכלו להנות מחדרים מפנקים, אולמות מעוצבים וחדרי ישיבות להעברת סדנאות, קורסים ופגישות עבודה אישיות. אני מאוד אוהב להתארח שם בכל פעם שאני מגיע למרכז לטובת עסקים. מצרף לכם לינק לאתר של המלון.
07/03/2018 (12:49)
ממש מגניב / אמיר לוי
היי חברים,

זה נראה לי ממש מגניב ללכת לאילת בדוק עכשיו.
שאין עוד מלא אנשים ומפוצץ בערסים.
מה דעתכם?
ומה דעתכם על מלון המלך שלמה?
הוא טוב לא?

https://www.call-hakodem.co.il/hotels/isrotel_kingsolomon/
06/03/2018 (15:24)
שווה / אמיר לוי
היי,

זה נשמע שווה ללכת אל מלונות בירושלים נכון?

https://www.isrotel.co.il/isrotel-hotels/jerusalem/
25/02/2018 (10:57)
מלונות באילת / אמיר לוי
היי,

האם מלון לגונה הוא המלון הכי טוב לצעירים?

https://www.call-hakodem.co.il/hotels/isrotel_laguna/
20/02/2018 (14:25)
שווה / אמיר לוי
היי,

היום הכי שווה זה ללכת אל מלונות באילת ולהיות כל היום בסתלבט על המים.

https://www.isrotel.co.il/isrotel-hotels/eilat-hotels/
05/02/2018 (14:27)
לודגים בטנזניה / גילי רום
הי חברים
האם יש כאן גולשים שעומדים לצאת לטיול בטנזניה בקרוב? ראשית תרשו לי לומר לכם שאני מקנא בכם, הייתי בטנזניה כבר פעמיים, ונהנתי כל כך, שאני רוצה לחזור לשם גם בפעם השלישית. אחת החוויות הגדולות של המקום היא לישון בלודגים בטנזניה, שמאפשרים לינה נוחה ונעימה יחד עם תחושה של מקומיות. מי שמעוניין יוכל למצוא מגוון רחב של לודג׳ים בקישור המצורף.
30/01/2018 (18:02)
מלון המלך שלמה / גילי רום
שלום לכולם
אני מתכנן לקחת את המשפחה היקרה שלי לנופש באילת בפסח. מהמלצות שקיבלתי הבנתי שאחד המלונות המומלצים לנופש משפחתי הוא מלון המלך שלמה. ראיתי שהמחירים שלו באמת סבירים, השאלה היא איך השהות שם? האם הוא נקי ומסודר? איך האוכל? ואיך השירות?
אשמח להמלצות ממי שהיה.
30/01/2018 (01:20)
לינה בעיר הקודש / גילי רום
שלום חברים
ראיתי כאן כמה בקשות של גולשים להמלצה על מלון טוב בעיר הקודש ללון בו. אני אישית מגיע המון לעיר, ובכל נסיעה שלי אני מעדיף את רשת מלונות ישרוטל, שלהם מגוון רחב של מלונות בירושלים. המלונות שלהם תמיד נקיים ומסודרים, האוכל טוב והשירות נפלא, ועכשיו המחירים נמוכים במיוחד. מצרף לכם לינק לעוד פרטים.
28/01/2018 (13:14)
מלונות באילת / גילי רום
שלום לכולם
אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שמחפשים המלצה לחופשת חורף מיוחדת ונעימה. החורף הוא בדיוק הזמן בו התיירות רוגעת, שווה לסוע למקומות תיירותיים מאוד כמו אילת. אני אישית מאוד אוהב את המלונות של רשת ישרוטל, יש להם מגוון רחב של מלונות באילת, שמתאימים גם לחופשה זוגית ומחפנקת, וגם לחופשות משפחתיות. תוכלו למצוא פרטים בקישור כאן למטה.
24/01/2018 (05:04)
לינה בצפון / גילי רום
אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שאוהבים לטייל בצפון. אנחנו אוהבים מאוד את האזור, ואת האטרקציות והיופי שיש לו להציע, ויוצאים הרבה לחופשות משפחתיות וזוגיות. בכל פעם שאנו מחפשים מקום לינה, אני נכנס לאתר מצוין, שמציג לי מגוון רחב של וילות וצימרים ללינה. על יד כל מקום מצויינת כמות האנשים אשר יכולים ללון במקום, הפינוקים והתוספות שהוא מציע, וגם מגוון תמונות להתרשמות. האתר מאפשר להשוות מחירים בקלות בין המקומות השונים, ולבחור את המקום המתאים ביותר. מצרף לכם קישור להתרשמות.
20/01/2018 (22:27)
טיולים מאורגנים / גילי רום
שלום לכולם
אני רואה שיש כאן לא מעט חברים שמעוניינים לטוס ליעד כלשהו בחול, ומחפשים חברת טיולים טובה לטוס איתה. ההתנהלות של חברות שונות גרמה לנו לפקפק בטיב של חברות הטיולים המאורגנים, אבל חשוב לי לציין שיש חברות שמתנהלות בצורה מקצועית ונעימה, ומארגנת טיולים למדינות שונות במחירים טובים ובצורה נפלאה וחוויתית. אני טסתי עם חברה מצוינת, ואשמח לתת המלצה חמה למי שמעוניין.
קישור: פרטים כאן
05/01/2018 (22:46)
קרוזים מברצלונה / גילי רום
שלום לכולם ונעים מאוד :)
לפני כמה שבועות חזרנו אני וחברה מקורז ביעדים שונים ברחבי אירופה, ואני חייב לומר לכם שהיה פשוט נפלא. הקרוזים האלו יוצאים מברצלונה ושטים ברחבי הים התיכון, ומאפשרים לכם להנות ממגוון רחב של ערי נמל יפיפיות. על גבי האוניה בימים השונים של ההפלגה תוכלו להנות ממגוון של מופעים ואטרקציות, אוכל טוב והרבה פינוקים. לדעתי מדובר בחופשת חורף מהממת ומיוחדת. עוד פרטים תוכלו למצוא בקישור המצורף כאן למטה.
27/12/2017 (00:07)
טיולים לאפריקה / רוני שגיב
מי מהגולשים כאן מעוניין לצאת לטיול ביבשת אפריקה המרתקת? להנות מהנופים המרתקים והיפים של טנזניה, מבעלי החיים הפראיים ומטיולי הספארי המדבריים, לנפוש בטן גף בחופים היפיפיים והכחולים של זנזיבר, ולחוות תרבות אחרת. אם כל זה נשמע לכם כמו חלום, זה הזמן להגשים אותו. בקישור המצורף תוכלו למצוא מגוון אפשרויות של טיולים מאורגנים לאפריקה, כל שנשאר לכם הוא לבחור את הטיול המתאים לכם ולהנות.
קישור: פרטים כאן
30/01/2018 (00:47)
מלונות באילת / גילי רום
הי
תודה על ההמלצה! מה עם נופש משפחתי בארץ? הכי טוב לעשות נופש מפנק באילת, לעיר יש המון אטרקציות להציע גם לילדים, גם לנוער וגם למבוגרים. המלצה שלי ללון רק במלונות באילת של רשת ישרוטל, הם המלונות בהם תקבלו תמורה הולמת למחיר שתשלמו.
03/12/2017 (10:21)
טיולי יוקרה מאורגנים בארץ ובחו'ל / דני אוליב
המלצה על חברת נסיעות מצויינת המתמחה בבטיולי יוקרה מאורגנים לקהל הפרטי והעסקי.
25/02/2018 (20:04)
רייזרים / גילי רום
הי דני
תודה רבה על ההמלצה! האם הטיולים כוללים גם טיולי רייזרים בצפון הארץ? אנחנו חזרנו ממש לא מזמן מטיול מאורגן מהנה בצפון הארץ, והפעילות הכי מהנה וכייפית היה הטיול הזה. מדובר בטיול מהנה על גבי רכבים מיוחדים, באמצעותם ניתן לטייל גם בשטח, מה שאינו מצריך כושר גופני מיוחד, ומתאים לכל הגילאים.
06/03/2017 (11:16)
טיולים בדרום - ככה כדאי לעשות את זה! / שחר חן
חברים, אני לא אוהב מקומות זולים ולא אוהב מקומות פשוטים, אבל אני חייב להראות לכם את האתר וילה דילס - זה אתר נופש שחבל על הזמן, יש בו דילים לוילות בכל ישראל ובדרום בפרט, צאו עם כל החברים לחופשה בוילה זה יכול לגבש את כל החבר'ה, ממליץ לכם להיכנס לאתר הדילים של המדינה ולבחור וילה לפי מחיר מדויק ולפי כמות אנשים, מי צריך יותר מזה?!

https://www.villadeals.co.il/
30/01/2018 (01:54)
מרכז הארץ / גילי רום
הי
תודה על ההמלצה! אגב, מי שמתכנן לישון דווקא במרכז הארץ אני יכול להמליץ על מגוון רחב של מלונות בהרצליה של רשת ישרוטל בהם תוכלו ללון. המלונות מאפשרים לכם קרבה לעיר הבילוים תל אביב, נוף ים מהפנט, אוכל טוב ומגוון רחב של פינוקים.
16/02/2017 (16:50)
טיולים בצפון ככה עושים את זה / ELI SHOLMI
תשמעו חברה, אני אחד מסוגי האנשים שלא מתפשר על מקומות זולים פשוט פתחו את האוזניים ותקשיבו!! חופשה רומנטית עם האישה זה רק עם וילה שצמודה לנוף ענקי טיולי שטח מאתגרים וים של ארוחות טבע עם גבינות שפשוט מעלות לכם את המצב רוח ממליץ לכם רק על סוגי הטיולים האלה. ועוד דבר ארזו את כל המצב רוח שלכם למקסימום ותכינו את עצמכם להנאה גם לנפש וגם לגוף, משזים וכאלה. ממליץ לכם לתת קפיצה בקישור שצירפתי תבחרו את התמונה 11.

ועם יש לכם שאלות על מקומות לטיולים מאתגרים במרכז או בדרום שלחו לי הודעה
31/01/2018 (22:58)
טיול בדרום / גילי רום
הי :)
תודה על ההמלצה, נראה נהדר! אגב, אם אתם מתכננים טיול נופש באילת ממלית בחום ללון רק במלון לגונה. מלון מפנק, מלא אטרקציות לכל המשפחה, ומאפשר לינה על בסיס הכל כלול, כך שהפינוקים לא מפסיקים להגיע, והכל במחיר נפלא.
04/02/2017 (19:30)
טיול שטח אתגרי / יפה נבון
אני וחברים רוצים לעשות טיול שטח אתגרי בצפון החודש
יש המלצות?
04/02/2017 (22:28)
ממליצה לך על הטיול הזה / שני גבאי
עשיתי עם חברות טיולי ג'יפים בצפון מאתגר וממש מהנה
אני מצרפת לך קישור טוב
קישור: טיולי ג'
01/02/2017 (01:27)
איך מפרסמים שם! / ELI SHOLMI
הייי שלום חברים יקרים, רציתי לאחל לכם סוף שבוע מדהים ומקווה שהכל בסדר..

אז לעניין ראיתי כתבה פשוט נהדרת, ורציתי לשאול איך לעזעזל הם עשו את זה? איך כותבים באתר הזה?!?! אני מצרף דוגמא
קישור: דוגמא חח
19/10/2016 (10:20)
לינה באכסניה בישרולים / חיים כהן
שלום אנו שלושה חברה ורוצים לעשות טיול באיזור ירושלים וללון בעיר. אשמח לדעת אם יש המלצות לאכסניה זולה נוחה ונקייה בעיר שאפשר להעביר לילה לשלושה נערים. אני יודע שיש כמה. אשמח להמלצות
קישור: theposthostel.com
30/01/2018 (17:04)
מלון לגונה / גילי רום
הי
תודה על ההמלצה! אגב, בעלי משפחות שמעוניניות בלינה ואירוח על בסיס הכל כלול באילת, אני יכול להמליץ בחום על מלון לגונה. אנחנו ישנו שם בחופשה המשפחתית הקודמת שלנו, והיה מוצלח מאוד. כל המשפחה נהנתה מאוכל טוב, מגוון פעילויות והרבה חופש.
16/02/2014 (12:46)
מוזיאון האדם הקדמון- מעין ברוך / יפעת אכשנזי
שלום!
מוזיאון האדם הקדמון הוא מוזיאון ארכיאולוגי פרהיסטורי הממוקם בקיבוץ מעין ברוך- לב הגליל העליון.

המוזיאון מציג אוסף ארכיאולוגי פרהיסטורי מרשים וייחודי לאיזור עמק החולה. מטרת המוזיאון היא להסביר למבקרים על אורח חייו של האדם הקדמון החי באיזורינו.

במוזיאון נעשות הדרכות למגוון גילאי האוכלוסייה! בנוסף, הוא נמצא על שביל ישראל- אתנחתא קלה מהמאמץ הפיזי

פרטי התקשרות:
טלפון- 04-6954628
מייל- hakadmon@gmail.com
www.facebook.com/hakadmon

12/02/2014 (16:11)
ניווט מהטלפון הנייד במהלך טיול שטח / שגיא הלרטונס
היי
מישהו מכיר אולי שירות ניווט המסוגל להציג מפות מעודכנות של מסלולי טיול בארץ?
קישור: מפות
27/02/2018 (17:19)
מסלולי טיול נגישים / גילי רום
הי
תודה על ההמלצה! זה בהחלט יכול לסייע לאנשים כמוני שאוהבים מאוד לטייל. אגב, אם אתם מתכננים טיול בארץ בחופשת הפסח הקרובה עם ילדים ועגלות, או מתכננים לקחת איתכם בן משפחה שהוא מוגבל בתנועה, אני יכול להמליץ לכם על מקום מצוין בו תמצאו מסלולי טיול נגישים. פרטים בלינק.
03/02/2014 (16:45)
ציוד אופניים / יואל גבריאל
מחפש המלצה לאוכף הרים חדש
המבחר שברשותי פה: http://buycycle.co.il/bicycle-components/saddles/mountain-saddles

המלצה לדגם מסוים תתקבל בברכה
28/11/2016 (17:15)
המלצה על חנות אופנים / orgavish82 orgavish82
היי יואל,
אני ממליצה לך ליצור קשר איתם - http://qbicycle.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8/qb-foldable/
אני חיפשתי אופני הרים ומצאתי אצלם לא רק את האופנים המתאימות לי אלא גם היה להם תשובה לכל שאלה שלי
03/02/2014 (11:31)
זהירות, מינים פולשים! / נעמי החלט
המינים הפולשים – בע"ח וצמחים שבגלל התערבות אנושית חיים מחוץ לסביבה הטבעית שלהם – מעמידים בסכנה את המגוון הביולוגי העשיר של ישראל וגורמים נזק עצום גם לכלכלה.
החברה להגנת הטבע יצאה בפרויקט לצמצום התופעה – ואתם יכולים לעזור, ובקלות!
איך? כל הפרטים ומפת דיווחים שלכם מהשטח – בקישור:
www.teva.org.il/polshim
והפיצו גם לחברים שהסביבה והטבע חשובים להם!
28/12/2009 (17:25)
ביקור בנקבת השילוח / דוד נתנאל
סיור בנקבת השילוח (נקבת חזקיהו ) מתאים לכל המשפחה.הכניסה לנקבה מוגבלת לילדים מגיל חמש ומעלה. בתקופה זו של השנה המים קרים.אורך המסלול 533 מ'. עומק המים בקטעים מסוימים הוא כחצי מטר. צריך להצטייד בפנסים , נעלי גומי ובגדים להחלפה.הכניסה לנקבה היא במסגרת ביקור בעיר דוד וכרוכה בתשלום. משך הסיור באופן עצמאי כשעה.
שימי לב לעקוב אחרי השילוט באתר המכוון לנקבת חזקיהו.ממש ליד הכניסה לנקבה יש מדרגות המובילות לכניסה לנקבה.נא לשים לב ולא להתבלבל ולפנות שמאלה ולבמקום שכתוב "התעלה הכנענית".בתום הסיור יש עלייה תלולה.
בהצלחה.

31/01/2018 (19:56)
מלון בזכרון יעקב / גילי רום
הי
תודה על ההמלצה! נשמע טיול מעניין ומרתק. אגב, אם אתם מתכננים ללון בסביבה, אני יכול להמליץ לכם בחום על מלון בזכון יעקוב מצוין, בו אני ואשתי ישנן בטיול האחרון שלנו. המלון נקי ומסודר, נמצא במקום שקט ויוקרתי, והיחס נפלא. פרטים בלינק המצורף.
14/12/2009 (17:07)
הזמנה להשתמש בפורום / דוד נתנאל
שלום לגולשים,
אתם מוזמנים להשתמש בפורום באתר לחיפוש חברים לטיולים,להעלות חוויות מטיולים שלכם ולספר על חוויות.
ניתן להפנות שאלות לגולשים אחרים או אלי.
שיהיו לכם טיולים מוצלחים ומהנים.
דוד

28/12/2009 (11:14)
ביקור בנקבת השילוח / חנה אפרתי
שלוםרב,
אנחנו מתכננים לבקר עם הילדים בנקבת השילוח.האם יש הגבלה מבחינת גיל הילדים?