Feng Shui & Tourist Sites
כאשר דברים משתבשים - אפילו מטאטא יורה..בשנים האחרונות ישנו תהליך עולמי שאינו פוסח גם על ארצנו הקטנה והוא חיפוש והסבר לתופעות שונות המתרחשות בחיינו.חתונה מתבטלת? ..בגידה של אחד מבני הזוג? אחת השיטות העתיקות היא תורת הפנג שווי.מה הקשר בינה לבין ביטול חתונה? על כך ועל עוד בסקירה שלפנינו.
yīnyáng 阴阳
אחד הסמלים הסינים היותר מוכרים בתרבות המערבית הוא סמל היין-והיאנג. הוא משמש כסמל המובהק של הרפואה הסינית שאורך ימיה יותר מחמשת אלפים שנה. אם כך, זהו סמל עתיק מאוד. הוא חלק מאורח החיים הסיני מזה דורות. הוא נדבך חשוב בפילוסופיות הסיניות. הוא קיים בקונפוציואיזם והטאואיזם. מה מקורו של סמל זה? מה הקשר היין והיאנג לטקסים דתיים? על כך ועוד בסקירה שלפנינו.
שיחון סיני ועוד..
לאלה מאתנו שעדיין לא העיזו לנסות להבין מה עומד מאחורי הכתב הסיני. מוקדשת סקירה זו. האם יש קשר בין אשה לשלום? האם יש קשר בין אשה לאבסורד? האם יש קשר למצבך המשפחתי ולשאלה "מה שלומך? "על כך ועל עוד בסקירה הבאה.
מיקום: חומר רקע / סין
אסטרולוגיה סינית
ישראלים תופסים לא נכון את מזל החזיר באסטרולוגיה הסינית בשל הקונוטציה של השם. למעשה זהו אחד המזלות המוצלחים בגלגל המזלות הסיני. לסבר את האוזן - שמעון פרס הוא בן מזל חזיר כמו כן חיים טופול ועוד רבים טובים אחרים.קראו על תכונות המזל,מספרי המזל וזוגיות והתאמה.
אסטרולוגיה סינית
הביטוי בעברית "מזל כלב" גורם לכך שמזל כלב באסטרולוגיה הסינית נתפס לא נכון.זהו מזל מוצלח מאוד ואנשים בעלי מזל זה זכו להישגים גדולים כמו דוד בן גוריון. קראו עוד על תכונות המזל,מספרי מזל ,זוגיות והתאמה.
אסטרולוגיה סינית
בעברית ישנו ביטוי "מתגנדר כמו תרנגול", ואכן זוהי אחת התכונות הבולטות במזל תרנגול באסטרולוגיה הסינית, הדגש על הופעה חיצונית.אך כמובן יש תכונות בולטות אחרות וגם במזל זה יש דמויות בולטות כמו שרי אריסון,עופרה חזה ועוד רבים וטובים אחרים.קראו עוד על תכונות המזל,מספרי המזל ועל זוגיות והתאמה.
אסטרולוגיה סינית
אחד המזלות היותר-מוצלחים בגלגל המזלות הסיני. קראו עוד על תכונות המזל,מפורסמים בני מזל קוף,מספרי מזל ועל זוגיות והתאמה.
אסטרולוגיה סינית
אחת התכונות המאפיינות את כבש הבית היא חוסר יכולת ההגנה של הכבשה.זו גם אחת התכונות הבאות לידי ביטוי במזל כבשה באסטרולוגיה הסינית. קראו עוד על תכונות המזל,על מפורסמים במזל, על מספרי מזל ועל זוגיות והתאמה.
אסטרולוגיה סינית
סוס הוא בעל חיים אצילי וחופשי האוהב מרחבים.שתי תכונות אלו באות לידי ביטוי במזל סוס באסטרולוגיה הסינית. קראו עוד על תכונות המזל,מפורסמים במזל ,מספרי מזל ועל זוגיות והתאמה.
אסטרולוגיה סינית
הפחד והסלידה הקיימים אצל ישראלים מנחשים, לא באים כלל לידי ביטוי במזל נחש הסיני. נהפוך הוא,זהו אחד המזלות המוצלחים בגלגל המזלות הסיני.אחד מבני המזל המצליחים הוא אלי יצפאן. קראו עוד על תכונות המזל,מפורסמים בני מזל נחש, מספרי מזל ועל זוגיות והתאמה.
אסטרולוגיה סינית
בתרבויות המערב מקומו של הדרקון הוא שולי וגם אז הוא נתפס בדרך כלל בהקשרים שליליים. בתרבות הסינית לעומת זאת הדרקון הוא מושא להערצה ולסגידה. ביטוי לתפיסה זו קיים באסטרולוגיה הסינית הרואה בו את המזל המוצלח ביותר. קראו עוד על תכונות המזל,מפורסמים בני מזל דרקון,מספרי מזל ועל זוגיות והתאמה.
אסטרולוגיה סינית
ישראלים רבים אינם מבדילים כלל בין ארנבת לשפן,אך מכירים את הביטוי "פחדן כמו שפן".זו אינה תכונה של בני מזל ארנב באסטרולוגיה הסינית. קראו עוד על תכונות בני מזל ארנב באסטרולוגיה הסינית, על מפורסמים בני מזל זה,על מספרי מזל ועל זוגיות והתאמה.
אסטרולוגיה סינית
ישראלים רבים מבלבלים בין נמר לטיגריס. אנו נשתמש במונח המקובל נמר למרות שבאסטרולוגיה הסינית הכוונה היא לטיגריס. בתרבות המערבית האריה נתפס כמלך החיות.תפיסה זו לא קיימת בתרבות המזרחית בה זוכה הטיגריס למעמד של בכורה ועובדה זו באה לידי ביטוי באסטרולוגיה הסינית. קראו עוד על תכונות מזל נמר,מפורסמים בני מזל זה,מספרי מזל ועל זוגיות והתאמה.
אסטרולוגיה סינית
בעברית קיים הביטוי "עובד כמו חמור". מזל חמור לא קיים באסטרולוגיה הסינית אך אין כמו ביטוי זה כמאפיין בולט לבני מזל שור באסטרולוגיה הסינית. קראו עוד על תכונות מזל שור באסטרולוגיה הסינית, מפורסמים בני מזל שור,מספרי מזל ועל זוגיות והתאמה.
אסטרולוגיה סינית
אצל ישראלים רבים קיימים פחד סלידה וגועל מעכברים.לסינים,היודעים להכין מעדנים מעכברים לא קיימות תחושות אלו ולכן העכבר נתפס באופן שונה לגמרי.העכבר נחשב למזל מוצלח מאוד ואפילו אחד משלושת המזלות המוצלחים ביותר. קראו עוד על תכונות בני מזל עכבר באסטרולוגיה הסינית,על מפורסמים בני מזל זה, על מספרי מזל ועל זוגיות והתאמה.
Love & Sex compatibility
אחד היישומים של האסטרולוגיה הסינית הוא בדיקת התאמה זוגית.לאחר שאתם כבר יודעים מהו המזל הסיני שלכם על פי גלגל המזלות תוכלו לבדוק את מידת יציבותה של המערכת הזוגית שלכם.
Chinese Astrology
למתחם המקדש הסיני וונג טאי סין,המקדש הסיני הססגוני ביותר בהונג קונג נוהרים אלפי סינים בכל יום. כאן תמצא גברים,נשים,ילדים וקשישים.אנשים פשוטים קשי יום, אך גם גברים מעונבים לבושי חליפות מהודרות,חלקם מנהלים בכירים שהגיעו לכאן בלימוזינות. לאחר שהעלו מנחה הם רוכנים כמו כולם ומתפללים ברחבת המקדש אפופת הקטורת. הם אוחזים ביד אחת קופסא ובה מקלות חזרן מעוטרים בסימניות סיניות ומבצעים בדקדקנות את הוראות האסטרולוגים מהם רכשו את הערכה. לאחר מכן הם ממהרים לפאתי המתחם לשמוע מה צופן להם העתיד, אותו עומד לחשוף בפניהם אחד ממאות האסטרולוגים הסינים שלשכתם נמצאת כאן.
Chinese History
סין היא ישות תרבותית וגיאוגרפית בת אלפי שנים במזרח אסיה. סין היא אחת מן העתיקות בתרבויות העולם, עם מורשת רציפה בת אלפי שנים. מלחמת האזרחים הסינית (לאחר מלחמת העולם השנייה) פיצלה ארץ זו לשתי ישויות פוליטיות הנושאות את השם "סין" וטוענות לחזקה על אותו השטח בקירוב: האחת היא הרפובליקה העממית של סין, השולטת על שטחה היבשתי של סין וכן הונג קונג ומקאו; והשנייה היא הרפובליקה הסינית השולטת על האי טאיוואן וסביבותיו, ולכן מוכרת גם בשם זה.
ארץ השמש העולה..פלאי הטכנולוגיה..רכבות מהירות..גיישות מקסימות..שלכת אדומה..פריחת הדובדבן..שוגונים,סמוראים והיסטוריה מיוחדת..מטבח עשיר ומגוון..סושי..גני זן..נופים נפלאים.. כל אלה ועוד במסע שכולו שלכם. קבוצה פרטית שלכם בהדרכה צמודה שלי. להלן מקצת מהמקומות בהם נבקר. הצטרפו אלי למסע המרתק שכולו שלכם !
Buddha
בודהה, מייסד הדת הגדולה ביותר בעולם. סיפור חייו, פועלו ולידתו המופלאה של הנסיך ההודי גאוטמה סידהרטא.המלך והמלכה חשוכי בנים..יום אחד,התדפק על שערי הארמון קשיש עטור זקן לבן וביקש להיפגש עם המלך והמלכה ביחידות..בעוד שנה מהיום תחבוק המלכה בן. מה הקשר בין בודהה לפיל הלבן? כיצד מאיה קשורה לעניין? מה מסמלת הספרה 8 ? על כך ועוד בסקירה שלפנינו.

 1 2 3 4     >  >>   הצג הכל