מסלולי טיולים למטייל העצמאי
במשך חודש אתם מוזמנים לראות אתרים ומקומות הנחשבים ליפים ביותר בעולם.מפלי האיגוואסו, קרחון פריטו מורנו, ג'ונגל במעבה האמזונס,ארץ האש ואושוואיה העיר הדרומית ביותר בעולם.הרים מושלגים ועיירות נטויות על המים.את ריו ז'ניירו אחת הערים היפות בעולם ואת בואנוס איירס בירת ארגנטינה.מזומנים לכם מראות שלא יישכחו של פינגוונים,אריות ים, דולפינים, תנינים ולווייתנים.תשתלבו במקצב הסמבה הברזילאי ובריקודי טנגו בארגנטינה.כל זאת בטיול למטייל עצמאי המשלב טיסות ונהיגה עצמית.
הורסיו קירוגה Horacio Quiroga
אחת הדרכים להתבונן במפגש בין האדם לטבע הוא באמצעות ראיית הדברים דרך עיניו של אדם שחי שנים רבות בג'ונגלים של פרגוואי.מפגש בין אדם לנחש.לא אחת מסתיים מפגש זה באופן טרגי.הורסיו קירוגה הוא סופר מחזאי ומשורר דרום-אמריקאי שחייו שזורי טרגיות כמו איוב.הוא העלה על הכתב את את רשמיו וזכה לפרסום רב ברחבי אמריקה הלטינית.אני מביא לכם ספור קצר של הורסיו קירוגה המתרחשת בנהר הפארנה,הנהר השני בגודלו בדרום אמריקה.
Geografia de Paraguay
פרגוואי שוכנת במרכז דרום אמריקה בתווך בין שתי הענקיות: ברזיל וארגנטינה.אחת המדינות העניות ביבשת אמריקה הדרומית. אין לה מוצא לים. שכנותיה במזרח הן ברזיל וארגנטינה, בדרום גובלת פרגוואי בארגנטינה. במערב גובלת פרגוואי בארגנטינה ובבוליביה ,ובצפון בבוליביה ובברזיל.
Geografia de Chile
צ'ילה היא מדינה ארוכה וצרה הנמצאת במערב דרום אמריקה.מדינה המשתרעת על שתי יבשות: אמריקה הדרומית ואנטארקטיקה.בשל השתרעותה הארוכה מדרום לצפון המדינה מאופיינת בנופים מגוונים: נוף מדברי, הרי געש, אגמים,פיורדים, הרים מיוערים ומושלגים וחופים נפלאים.
חבל הארץ הדרומי ביותר בעולם
ארץ האש -טיירה דל פואגו הוא חבל הארץ הדרומי ביותר בעולם.נמצא מדרום למיצרי מגלן המפרידים בין ארץ האש לבין פטגוניה. קרחונים, פינגווינים, אריות ים,דולפינים וקורמרנים. אלפי איים היוצרים נוף בראשיתי מרהיב.
אחת הערים הגדולות והיפות באמריקה
בואנס איירס בירת ארגנטינה ואחת הערים הגדולות והיפות באמריקה.שדרות רחבות יפות ונקיות.אינספור מסעדות בתי קפה נערות יפות ואלגנטיות.כדורגל ואסאדו.
הנהר הגדול ביותר בעולם
נהר האמזונס הוא האדיר בנהרות תבל: גם הנהר הארוך ביותר וגם הנהר בעל עוצמת שפיעת מים הגדולה ביותר. זורם בשטחן של ברזיל ופרו אך יובליו מקיפים תשע מדינות בדרום-אמריקה. אגן הניקוז של נהר האמזונס הוא כשטחה של יבשת אוסטרליה!
מהמפלים היפים ביותר בעולם
לא הרחק ממשולש הגבולות ברזיל,פרגוואי וארגנטינה נמצאים מפלי האיגואסו מהמפלים היפים בעולם.המפלים הוכרזו על ידי אונסקו -אתר מורשת עולמית.כמו כן נבחרו המפלים בכלל שבעת המקומות היפים בעולם בתאריך 11.11.11 . בקרבתם הוקם סכר איטייפו המיזם ההנדסי הגדול ביותר בדרום-אמריקה ובו תחנת הכח ההידרו-אלקטרית הגדולה ביותר בעולם.באיזור ישנו פארק צפורים טרופי.בעיר פוז דו איגוואסו נמצא מסגד עומר איבן אלכ'אטב המסגד הגדול ביותר באמריקה.
חבל הארץ הדרומי ביותר ביבשת אמריקה הדרומית נקרא פטגוניה. הוא משתרע על שטח של מיליון קמ"ר (שטח הזהה בגודלו לשטחה של מצרים).מרבית השטח הוא בריבונות ארגנטינה כ-787,000 קמ"ר (זהה בערך לשטחה של טורקיה), ורק 256,000 קמ"ר הם בריבונות צ'ילי.פטגוניה מיושבת בדלילות ואוכלוסייתה מגיעה בקושי לשני מיליון נפש.יחד עם זאת פטגוניה עשירה במיגוון נופים:קרחונים,הרי געש,לגונות, אגמים, נהרות ומדבריות.שמורות טבע רבות ובהן לוויתנים, דולפינים,כלבי ים, פילי ים ומינים רבים אחרים.
אחת הערים היפות בעולם.שילוב של הרים מפורצים הטובלים בצמחייה טרופית.אוכלוסייה שמחה ותוססת; אוהבת לשיר ולשמוח,חוף הים היפה בעולם -קופקבנה ואיצטדיון הכדורגל הגדול ביותר בעולם המרקאנה.