טיול במכונית וברגל
רכס הר הזיתים החולש על ירושלים ממזרח משופע בכנסיות ואתרים.חלק מהאתרים קרויים על שמות נשים כמו אוגוסטה ויקטוריה ומריה מגדלנה.מעבר להיסטוריה, יהדות איסלאם ונצרות ישנם הסיפורים האנושיים של הנשים בהר הצופים.בואו אתי לגלות את סיפורן המופלא של נשים אלו.
סיור שכונות בירושלים
אנו יוצאים למסע אל עברה של ירושלים, באחת השכונות המרתקות של ירושלים. שכונה של עשירי הארץ. שכונה בה חברו יחדיו דמויות המספרות את סיפורה של הארץ.סיפורים על אהבה ובגידה,שגרירויות (כן, היו פעם שגרירויות בירושלים! ) עשירים ערבים .
נתחיל את סיורנו בטלביה ונראה את ביתו של עו"ד קופטי שהיה נשוי ליהודיה צעירה ממנו בשלושים שנה, וכשזו ברחה, השכיר את הבית למלך חבש הגולה היילה סלסי.
טלביה היא שכונה בה התגוררו עשירים ערבים. נראה את ביתו של סאלמה, שלימים, שכנה בו גם שגרירות גאוטמאלה.
נשמע מי התגורר בבניין בו גר היום ראש הממשלה, ונראה את הבית ששימש את הספרייה של משפחת שוקן, הבעלים של עתון "הארץ".
נראה..
סיור שכונות בירושלים
שטריימל..פאות..אברכים ממהרים לישיבה ולבית המדרש..תולדות אהרון..בת ישראל התורה מחייבת אותך להתלבש צנוע..אסור להסתובב ברחובות החילונים.. הרחובות מלאים זוהמת עמלק..הפרדה באוטובוסים בין גברים ונשים..בחנויות: תור מיוחד לנשים.. הגעלת כלים לקראת חג הפסח..יריד ארבעת המינים..מכוניות עם רמקולים ענקים עוברות ברחוב ודוחקות בתושבים להשתתף בהלוויה של אדמו"ר ..באידיש כמובן.. שכונה בה הזמן עצר מלכת.