ארץ השמש העולה..פלאי הטכנולוגיה..רכבות מהירות..גיישות מקסימות..שלכת אדומה..פריחת הדובדבן..שוגונים,סמוראים והיסטוריה מיוחדת..מטבח עשיר ומגוון..סושי..גני זן..נופים נפלאים.. כל אלה ועוד במסע שכולו שלכם. קבוצה פרטית שלכם בהדרכה צמודה שלי. להלן מקצת מהמקומות בהם נבקר. הצטרפו אלי למסע המרתק שכולו שלכם !
ז'ו ג'יא ג'יאו היא אחת הפנינים של סין.משמרת דפוס חיים וארכיטקטורה שחלפו מן העולם וכל זה בהתרסה אל מול הענקית והמודרנית שבערי סין- שנגחאי.עצי ערבה סוככים מעל תעלות מים וגשרי אבן נטויים מעל פלגי מים רוחשים בסירות.ונציה במזרח.
סין היא אחת המדינות הגדולות בעולם משתרעת על שטח קטן מעט משטחה של ארה"ב. במזרח היא גובלת באוקיינוס השקט וגובלת ב-14 מדינות.בשל גודלה העצום אקלימה נע מסובטרופי לסובארקטי.
颐和园
ארמון הקיץ הוא הוא פארק ענק הנמצא מצפון מערב לבייג'ינג ובו קומפלקס של מבנים, גנים ואגם מלאכותי.הוא נחשב לארמון הקיץ הגדול ביותר בעולם. בשנת 1998 הכריז אונסקו עליו כאתר מורשת עולמית.
טיול פרטי
הצטרפו אלי למסע מרתק בו נבקר בחומה הסינית..אחד משבעת פלאי עולם..חיילי הטרקוטה בשיאן.העיר האסורה;ההרים המרשימים של גוולין;הבודהה הגדול בלשאן;דובי הפנדה;שווקים מרשימים; ריחות וצלילים;כל אלה ועוד בביקור מרתק למרשימה במדינות תבל. במסע שכולו שלכם.