מאי 2016
שבועיים גדושים בהם פגשנו את המיטב של סין. טפסנו על החומה הסינית,נסענו בריקשות בחוטונג ובקרנו בעיר האסורה,ככר טייאנמן, ארמון הקיץ ומקדש השמים.ראינו את מופע הקונגפו.טסנו שנגחאי בקרנו בבית הכנסת וטפסנו לג'ין מאו.בקרנו בגני יו וברובע הסיני בשנגחאי. ולסיום קנחנו במופע המדהים של האקרובטיקה הסינית. נפרדנו לעת ערב מהעיר בבקור בטיילת הבונד.טסנו לשיאן וברנו באתר חיילי הטרה קוטה המרשים וראינו מופע בנוסח שושלת טאנג.המשכנו בטיסה לצ'נגדו לביקור בבסיס הפנדות ובעיר התיקה של צ'נגדו.המשכנו ללשאן לראות את פסל הבודהה היושב הגדול ביותר בעולם.בקרנו במקדש הנצח באיימשאן ומשם המשכנו לגוולין ראינו את ההרים..
סוכות
עשרה ימים גדושים בהם פגשנו את המיטב של סין. טפסנו על החומה הסינית,נסענו בריקשות בחוטונג ובקרנו בעיר האסורה,ככר טייאנמן, ארמון הקיץ ומקדש השמים.ראינו את מופע הקונגפו.טסנו לגוולין ראינו את גבעת חדק הפיל ואת טרסות האורז.שטנו בנהר הלי ונסענו ברכבי שטח לביקור בשטחים החקלאיים ובכפרים.סיירנו ביאנגשו וראינו את מופע האימפרשן המהמם.שטנו בסירות בעיירת המים טונגלי ושוטטנו בשווקים הציוריים.בקרנו בסוג'ו וממנה המשכנו לשנגחאי.בקרנו בבית הכנסת וטפסנו לג'ין מאו.בקרנו בגני יו וברובע הסיני בשנגחאי. ולסיום קנחנו במופע המדהים של האקרובטיקה הסינית. נפרדנו לעת ערב מהעיר בבקור בטיילת הבונד.
למרות שפע המשאבים וגודל האוכלוסייה הסינית –כ-20% מכלל אוכלוסיית העולם, עד לשנות השבעים של המאה ה-20 מילאה הכלכלה הסינית הקומוניסטית תפקיד שולי בכלכלת העולם. השינויים בהנהגה שהובילו לפתיחות למערב יצרו הזדמנויות חדשות. המשק הסיני שינה פניו מן הקצה אל הקצה. שיעור הצמיחה הכלכלית השנתית בסין ב-30 השנים האחרונות עומד על כ-10% . בתוך פחות מ-40 שנה מתחרה סין על הבכורה בהובלת כלכלת העולם.