טיול במכונית וברגל
רכס הר הזיתים החולש על ירושלים ממזרח משופע בכנסיות ואתרים.חלק מהאתרים קרויים על שמות נשים כמו אוגוסטה ויקטוריה ומריה מגדלנה.מעבר להיסטוריה, יהדות איסלאם ונצרות ישנם הסיפורים האנושיים של הנשים בהר הצופים.בואו אתי לגלות את סיפורן המופלא של נשים אלו.
סיור שכונות בירושלים
אנו יוצאים למסע אל עברה של ירושלים, באחת השכונות המרתקות של ירושלים. שכונה של עשירי הארץ. שכונה בה חברו יחדיו דמויות המספרות את סיפורה של הארץ.סיפורים על אהבה ובגידה,שגרירויות (כן, היו פעם שגרירויות בירושלים! ) עשירים ערבים .
נתחיל את סיורנו בטלביה ונראה את ביתו של עו"ד קופטי שהיה נשוי ליהודיה צעירה ממנו בשלושים שנה, וכשזו ברחה, השכיר את הבית למלך חבש הגולה היילה סלסי.
טלביה היא שכונה בה התגוררו עשירים ערבים. נראה את ביתו של סאלמה, שלימים, שכנה בו גם שגרירות גאוטמאלה.
נשמע מי התגורר בבניין בו גר היום ראש הממשלה, ונראה את הבית ששימש את הספרייה של משפחת שוקן, הבעלים של עתון "הארץ".
נראה..
סיור שכונות בירושלים
שטריימל..פאות..אברכים ממהרים לישיבה ולבית המדרש..תולדות אהרון..בת ישראל התורה מחייבת אותך להתלבש צנוע..אסור להסתובב ברחובות החילונים.. הרחובות מלאים זוהמת עמלק..הפרדה באוטובוסים בין גברים ונשים..בחנויות: תור מיוחד לנשים.. הגעלת כלים לקראת חג הפסח..יריד ארבעת המינים..מכוניות עם רמקולים ענקים עוברות ברחוב ודוחקות בתושבים להשתתף בהלוויה של אדמו"ר ..באידיש כמובן.. שכונה בה הזמן עצר מלכת.
טיולים ברכב וברגל בכל רחבי הארץ.טיולים למיטבי לכת. מרמת הגולן בצפון ועד להרי אילת בדרום. בואו אתי לטייל בואדיות ובהרים ו"להחיות" את המראות בספורים מרתקים.
שי עגנון הוא שמם של רחובות רבים בארץ.לא כולם זוכרים כי הוא היה גם סופר ברוך כשרון וחתן פרס נובל לספרות.דמויות רבות עליהן כתב חיו ופעלו בארץ. שירה - הוא שם נשי מודרני אך גם שמה של גבורת ספרו בשם זה החיה בירושלים.
גם שי עגנון מתייחס למתן שמות רחובות בירושלים בספרו "שירה":"האילנות שבשדרות מימון והאנשים והנשים שהיו מהלכים ברחוב עטו כמין סוד ולא הרגישו בעצמם בזה.יתירה על זה אלו ואלו אמרו אין אתם מכירים מי אנו.לא הם אמרו כך, אבל כל שראה אותם היה תוהה לדעת מי אלו. לאחר שהקיף הרבסט כמה חוצות נטל עצמו לרחוב רב סעדיה גאון.שמחוסר חוכמה השכיחו נותני שמות שם רב, כשם שעשו לשאר גדולי ישראל"
בואו אתי להחיות..
טיולים מותאמים לכל הגילים בכל רחבי הארץ
תקופת התנ"ך חלפה והלכה לה והותירה שרידי אבן מעטים אך הרבה שמות וסיפורים. היכן נלחם דוד בגליית? היכן עמדו מחנות ישראל ומחנה פלישיתים? גם בתקופת התנ"ך היה ברק וגם הוא היה מצביא. את מי והיכן הכה ברק המקראי? כל אלה ועוד במסע מרתק אל ההיסטוריה התנ"כית שלנו.
טיולים יומיים במכוניות מתאים גם למשפחות עם ילדים
חוויות לכל המשפחה..זחילה במנהרות וכניסה למערות,ביקור בתל גוברין ובמערות מרשה,הליכה בחיק הטבע.
טיולים יומיים במכוניות מתאים במיוחד למשפחות עם ילדים
חוויות לכל המשפחה..זחילה במנהרות וכניסה למערות,גשרים תלויים,הליכה בחיק הטבע...רכיבה על גמלים.. מסלולים מותאמים למשפחות...אפשרי עם לינה בשטח.
אתרים היסטוריים, שכונות, העיר העתיקה, סיורי סליחות
סיורים רגליים בעיר העתיקה :הרובע היהודי, הרובע הנוצרי והארמני,הקרדו, מנהרות הכותל, עיר דוד,הר הזיתים, הר הצופים.
שכונות בירושלים: נחלאות, גאולה, מאה שערים, רחוב הנביאים, קו התפר, שוק מחנה יהודה