פאטייה

พัทยา

עיר נופש בתאילנד שבה משתלבים דוכני שווקים אינסופיים ובארים גדושים בנערות רבות הצמאות לשתות אלכוהול לרוויה בחברת תיירים זרים ולצאת אתם לבילוי.
פאטייה     พัทยา
 עיר נופש, בילויים, ושעשועים. נמצאת כ-180 ק"מ מדרום לבנגקוק לחופי מפרץ בנגקוק ובה כחצי מיליון תושבים.

עד לפני כ-60 שנה הייתה עיירה קטנה. זכתה לשגשוג בשל קרבתה למחנות הצבא האמריקאי.
מן הראוי לכנות עיר זו "סדום ועמורה".

 

נערות הבארים בפאטייה תאילנד -אופק עולמי,צילום דוד נתנאל -Pattya bars'' girls Thailand -Ofek-Olami

מחנות צבא זר בכל מקום בעולם גרמו להתרחבות תופעת הזנות. אך כאן בפאטייה התופעה התעצמה וחרגה מכל פרופורציה. ברחובות העיר ניתן לראות גברים רבים, מרביתם גרמנים, מדושנים מעונג, פוסעים מעדנות שלובי זרוע עם נערה תאילנדית שבמקרה הטוב יכולה להיות הנכדה שלהם. הפער בגיל זועק לשמיים.
תיירים אלו הגיעו לתאילנד אחרי שבחנו תמונות של נערות אצל סוכן ממולח בארץ מולדתם.הם שוכרים נערת לוויה למשך פרק זמן קצוב מראש. הנערה מלווה אותם לכל אתרי הבילויי בעיר ולעיתים יוצאת אתם לטיול ברחבי תאילנד.
פאטייה היא הבירה הבלתי מוצהרת של הליידיבויס. בתאילנד, אין מרימים גבה בנימת השתאות כאשר פקיד במשרד מגיע לעבודה לבוש בבגדי אשה.
בפאטייה ניתן לחזות במופע יפה של ליידיבויס במועדון אלקזאר.
במקומות רבים בעיר, חוף הים  אינו ראוי לרחצה. במרחק של כשעה שייט, במחיר שווה לכל נפש, ניתן להגיע לאי האלמוגים.
חולות זהובים ונקיים למרגלות הר ובו צמחייה טרופית סבוכה ועצי דקל  מצפים למבקרים. תמורת סכום פעוט אתה מקבל כסא נוח ומתפרקד לך בחוף בין מאות תיירים ותיירות סקנדינבים,צרפתים,רוסים ופולנים החושפים לשמש את גופם הבהיר. לשמחתם של הנופשים כאן, חלקן הגדול של התיירות שכחו בארץ מולדתן את חלקו העליון של בגד הים..
פעילות הספורט הימי כאן היא בעיקר סירות מירוץ, אופנועי ים, ומצנחי רחיפה. למי שלא עשה זאת עדיין, זו חוויה בלתי נשכחת. זה המקום לפעילות ספורט ימי.
החל מהשעה עשר בבוקר נפתחות החנויות והדוכנים מציעים את מרכולתם.הטיילת של העיר מסתיימת ברחוב סגור לתנועת כלי רכב בשעות הערב והלילה.זהו אזור הבילוי של העיר המכונה הווילג'. מאות מסעדות ומועדונים משני צידי הרחוב.סמוך לפתחים חבורה של נערות בלבוש מינימלי מזמינות את אלפי העוברים ושבים לצפות במופע. 
 

 
 
 
טיפים ומידע למטיילים בתאילנד - לחץ כאן
 
  ערים ואתרים בתאילנד    
 
גיאוגרפיה היסטוריה אוכלוסייה וחברה מסלול טיול שיחון תאי