טיול במפלי האיגוואסו

מפלי האיגוואסו נמצאים על גבול שלוש מדינות:ארגנטינה,ברזיל ופרגוואי.
טיול במפלי האיגוואסו

הצד הברזילאי איך מגיעים  ■הצד הארגנטינאיגרון השטןהצד הדרומי של המפלים

הצד הברזילאי

הצד הברזילאי של מפלי האיגוואסו נמצא במרחק קצר משדה התעופה של העיר פוז דה איגוואסו. במרחק קצר משדה התעופה תראו מינחת מסוקים. מי שיכול להרשות לעצמו – זו חוויה של פעם בחיים.
איך מגיעים?
במרחק של כעשרים דקות נסיעה משדה התעופה מגיעים למרכז מבקרים.יש שירותים ומזנון. יש לציין כי בתוך הפארק מותרת תנועה רק של אוטובוסי השאטל המגיעים למפלים. במרכז המבקרים קונים כרטיסים לאוטובוס המביא אתכם למפלים. כל מספר דקות יוצא אוטובוס העוצר במספר תחנות.אפשר לרדת בכל תחנה ולעלות על האוטובוס הבא. אחרי תחנת התצפית האוטובוס עוצר בתחנה בה קונים כרטיסים לשייט מתחת למפלים.לתשומת לבכם שירותים יש רק בתחנה האחרונה בה ישנו חניון של אוטובוסים.בתחנה זו יש מעלית ולמי שמגיע עם כסא גלגלים יש נגישות קרובה מאוד למפלים.
מאוד מומלץ לרדת בתחנה לפני האחרונה וללכת ברגל לאורך הטיילת .יש הרבה מדרגות. מסלול זה אינו מיועד למי שמגיע עם כסא גלגלים. תיהנו.
הצד הארגנטינאי
כדי לראות את המפלים מהצד הארגנטינאי צריך להגיע לארגנטינה.יש שתי דרכים.מי שכבר מטייל בארגנטינה יכול להגיע בטיסה לסיודאד דה איגוואסו.דרך אחרת היא להגיע באוטובוס היוצא גם מבואנוס איירס, משך הנסיעה כ-16 שעות. מחיר נסיעה כזו באוטובוס מרווח הלוך ושוב עולה כ-80$.
למי שכבר נמצא בקרבת המפלים בצד הברזילאי או בפרגוואי ניתן להגיע במונית או באוטובוסים.
כאשר מגיעים לפארק במרכז המבקרים מצטיידים בכרטיסים לביקור בפארק. שתי אפשרויות ביקור עומדות בפניכם.
גרון השטן
גרון השטן – אחרי שנכנסתם לתחום הפארק המשיכו ללכת ישר לפנים בעקבות השילוט.הליכה לש כעשר דקות תביא אתכם לרציף של תחנת רכבת ממנה יוצאת רכבת זעירה אליה דוחסים מאות מטיילים. בדקו את מועד החזרה של הרכבת. הנסיעה נמשכת כעשרים דקות מגיעים לבניין בו יש שירותים ומזנון וממשיכים בהליכה רגלית בשבילים. מסלול זה מתאים לכסא גלגלים.בגרון השטן יש תצפית לעבר הצד הארגנטינאי. אין מעבר לצד הארגנטינאי.בתווך חוצצים המפלים...
הצד הדרומי של המפלים 
התבוננו במפה שקבלתם במרכז המבקרים והמשיכו לפי השילוט.חלקו של מסלול זה יש נגישות לכסא גלגלים.