זוגיות והתאמה

Love & Sex compatibility

אחד היישומים של האסטרולוגיה הסינית הוא בדיקת התאמה זוגית.לאחר שאתם כבר יודעים מהו המזל הסיני שלכם על פי גלגל המזלות תוכלו לבדוק את מידת יציבותה של המערכת הזוגית שלכם.

  

בדקו מהו המזל הסיני שלכם. לחצו כאן

מבוא
באיורים הבאים נוכל ללמוד על טיבה של המערכת הזוגית שלכם. ההתבוננות נעשית באמצעות בחינת הקשרים בין חמשת היסודות.כל אחד מבני הזוג מתאפיין ביסוד דומיננטי.כדי לדעת מהו היסוד הדומיננטי שלכם חזרו לטבלה המפרטת את תכונות המזל שלכם. בטבלה רשומות שנות לידה בצבעים שונים.מתחת לכל שנה רשום היסוד המאפיין אותה שנה.

לאחר שאתם יודעים מהו היסוד הדומיננטי  שלכם התבוננו באיורים הבאים ובדקו היכן ממוקם היסוד השולט בכם והיכן ממוקם היסוד השולט בבן הזוג.


זוגיות והתאמה
הרמוניה זוגית  זוגיות במשבר


הרמוניה זוגית

האסטרולוגיה הסינית מאפשרת לנו להסתכל על מערכת זוגית ולהעריך את את מידת יציבותה.מערכת זוגית יכולה להיות הרמונית כאשר שני בני הזוג נמצאים במעגל ההרמוני באופן עוקב.המערכת ההרמונית תפעל בשלמות וכשורה כאשר בן הזוג שהחץ מכוון אליו ,לדוגמא (מים) ובן הזוג השני הוא עץ. צריך לזכור שבמערכת זו,בן הזוג שאליו מכוון החץ הוא בן הזוג המועדף ובן הזוג השני יעשה ככל יכולתו כדי שבן הזוג המועדף יצליח ואפילו תמורת וויתור על הצלחתו האישית.


מעגל תמיכה הרמוני -אופק עולמי -Support circle-ofek-Olami
מעגל תמיכה הרמוני


המים מספקים  אנרגיה שהיא מקור חיות לעץ  ובלעדיהם העץ אינו יכול להתקיים. במערכת כזו, כאשר בן הזוג שהוא "מים" מודע לתפקידו לספק אנרגיה בצורת פרגון,עידוד ותמיכה כדי שה"עץ" ישגשג.


זוגיות במשבר
כאשר מלכתחילה שני בני הזוג לא נמצאים במצב עוקב כמו באיור הקודם (כאשר לדוגמא אחד מבני הזוג הוא מים והשני הוא אש) ,בני הזוג חייבים לדעת כי במערכת כזו אחד מבני הזוג נותן תמיד את הטון, הוא "בעל הבית". אם בני הזוג במודע לא מפרגנים אחד לשני ולא מאפשרים שאחד מבני הזוג ייתן את הטון, תתקיים ביניהם מערכת של "שליטה והרס".
אל מצב זה אפשר להגיע גם מהמערכת ההרמונית כאשר האיזון במערכת ההרמונית (האיור הראשון) מופר ובן הזוג שהוא "מים" מפסיק לפרגן, האיזון מופר ואז "המים" הופכים להיות הרסניים והם מכבים את ה"אש" המסמלת את ההצלחה של בן הזוג השני.


מעגל שליטה והרס-אופק עולמי -Control and Destroy circle -Ofek-Olami
מעגל שליטה והרס


להמחשת הדברים אביא כדוגמא את מערכת היחסים שהיתה בין שני בני זוג אומנים מפורסמים.

 

על פי האסטרולוגיה הסינית האשה היא נחש עץ. והגבר הוא נמר מים.

ההתאמה הבסיסית בין בני הזוג על פי שנת הלידה היא נמוכה ומלכתחילה עמדה על 30% התאמה. מערכת זו יכולה הייתה להגיע לאיזון בתנאי אחד – שהגבר יכיר בעובדה שאשתו היא זו שצריכה פרגון כל הזמן וצריך לעודד אותה כל הזמן.
בראיון בערוץ 2 אמרה הזמרת:"בעלי היה צורח עלי בפני אנשים". משמעות הדבר הפרת האיזון והפרגון .
כאשר בעלה "המים" הפסיק לספק לאשתו אנרגיה היא אינה יכולה להצליח. יתרה מזו, בן הזוג  עובר למערכת התנהגות אחרת, למערכת  בה הוא מכבה את ההצלחה "האש" של אשתו וכך בני הזוג הגיעו למשבר שהסתיים בגירושין. זאת אפשרות לראות בציור : המים מכבים את האש. 


     

 סין 中国
תעודת זהותדגל סין   מפת סין גיאוגרפיה של סין  היסטוריה של סין  רפואה סינית מסורתית אסטרולוגיה סינית יין ויאנג  פאנג שווי בודהיזם  אגדת אבן שער הדרקון  סינית על קצה המזלג סולם הפרטים בחברה הסינית המסורתית  ז'ו ג'יאו ג'יא    נשות המוסו   טיולים לסין טיול לסין אוקטובר 2009